Masz kredyt we frankach?

A może już go spłaciłeś?

 

Skorzystaj z pomocy dla frankowiczów!

- wygrywamy z bankiem... i z frankiem!


Daniel Sroka - radca prawny

Od ponad 10 lat jestem radcą prawnym i razem z mecenasem Dariuszem Bielskim prowadzimy Kancelarię Prawną CERTUS. Kilka lat temu podjąłem decyzję, by zająć się kompleksowo trudnymi sprawami osób fizycznych.

Zbudowałem w naszej Kancelarii zespół doświadczonych prawników, w tym radców prawnych i adwokatów, którzy codziennie walczą przed sądami o sukcesy dla naszych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu tzw. spraw frankowych.

 

Dariusz Bielski - radca prawny

Od ponad 20 lat jestem radcą prawnym. Widziałem w życiu już wiele i usłyszałem niejedną historię o biznesowych sukcesach i życiowych porażkach, dlatego doskonale rozumiem jak należy pomagać ludziom w trudnych sytuacjach – z pełnym zaangażowaniem i dając im nadzieję na lepsze jutro.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw osób fizycznych oraz w świadczeniu pomocy prawnej przedsiębiorcom. W Kancelarii Prawnej Certus nadzoruję procesy obsługi prawnej i dbam o to, by sprawy prowadzone przeciwko instytucjom takim jak banki były prowadzone z najwyższą starannością.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prawnikami i specjalizujemy się w prowadzeniu tzw. spraw frankowych. Pomagamy osobom, które miały badź mają kredyt indeksowany lub denominowany do franka szwajcarskiego, a także do innych walut (np. euro).

Co możesz teraz zrobić?

Możesz podjąć odpowiednie kroki w celu poprawy Twojej sytuacji finansowej i uwolnić się od wysokiego zadłużenia. Skontaktuj się z nami pod nr 512 466 221 i powierz nam Twoją sprawę. Odzyskamy dla Ciebie należne Ci pieniądze

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie głównej:  www.kancelaria-certus.pl 

 

 

Nasz zespół


Angelika Sikora

radca prawny

Stefan Zimny

radca prawny

Marzena Margol

pełnomocik ds. klientów kluczowych

Jakub Piejak

starszy specjalista ds. prawnych

Małgorzata Łukaczyk

starszy specjalista ds. prawnych

Aleksandra Warszewska

asystent radcy prawnego

Aleksandra Bujok

specjalista ds. administracyjnych